Elektrická stimulácia svalov (EMS) vyvoláva svalové kontrakcie pomocou elektrických impulzov. Znie to príliš vedecky?

V PODSTATE JE TO JEDNODUCHÉ!

EMS technológia sa využíva nielen ku trénovaniu, ale tiež ako skrášľovací nástroj.

Táto premyslená technológia je ideálna ako pre posilnenie, tak aj pre regeneráciu zdravého svalstva. EMS prístroj vyvoláva impulzy, ktoré stimulujú jednotlivé svalové partie prostredníctvom elektród umiestnených nad vybranými svalmi. Elektrické impulzy spôsobujú svalové kontrakcie rovnako, ako u bežného tréningu.

Je to tréning 21. storočia: EMS tréning.

XBODY – VÁŠ VŠESTRANNÝ EMS TRÉNER

UŠETRÍTE ČAS

Všetky svalové partie sú stimulované súčasne, tréningom strávite maximálne 20 minút.

POSILŇUJETE SVALY

Elektródy sú umiestnené priamo na tele nad každou dôležitou svalovou partiou. Všetky impulzy tak dokonalo aktivujú svoj cieľ. Je to veľmi jednoduché a bezpečné.

LEPŠIE DRŽANIE TELA

Elektródy sú zabudované v tréningovej veste tak, aby stimulovali aj svaly v okolí chrbtice, ktoré sa bežne posilňujú len veľmi ťažko. Stimuláciou týchto hlboko umiestnených svalov dôjde ku ich posilneniu. Zlepší sa tak držanie tela a odstránia sa problémy s chrbticou.

TÓNOVANIE TELA

Vzhľadom k tomu, že v priebehu tréningu posilňujete všetky svaly zároveň, spálite tak veľké množstvo kalórií. Ide o veľmi efektívny nástroj pre znižovanie podkožného tuku a dlhodobú redukciu váhy.

NEZAŤAŽUJE KĹBY

Elektrické impulzy aktivujú priame svaly, čím nevzniká tlak na kĺby. Kĺby sa nadmerne nezaťažujú tak, ako pri silových tréningoch.

ZMIERNENIE
DYSBALANCIE

Vstavané elektródy môžu súčasne stimulovať buď všetky hlavné svalové skupiny, alebo len vybrané - podľa konkrétnej potreby. Môžeme tak posilniť aj oslabené svalstvo a zmierniť svalové dysbalancie.

ZLEPŠITE SVOJ ŽIVOT!

Zlepšíte si nielen držanie tela, ale aj to, ako sa budete cítiť: elektrické impulzy stimulujú aj hlboko umiestnené svaly. Zlepší sa prekrvenie svalového a väzivového tkaniva, čo vedie ku pevnejšej a viac tónovanej koži bez celulitídy. Ide o veľmi efektívny spôsob, ako byť fit! Posilňovanie svalov znamená aj silnejšie kosti, ktoré sú odolnejšie voči zlomeninám a napomáhajú ako prevencia proti osteoporóze. Navyše sa zbavíte typických problémov spôsobených sedavým zamestnaním.